Czas na spotkanie z naturą!
Lato to czas leżakowania, kąpieli, długich spacerów, wędrówek górskich oraz wycieczek rowerowych.
Zima to lepienie bałwana, łyżwiarstwo i szusowanie na ośnieżonych stokach. To wszystko w Tyliczu, uroczej wiosce położonej blisko Krynicy-Zdroju (7 km), tuż przy granicy ze Słowacją (4 km do przejścia granicznego).

Nasz dom położony jest nieco na uboczu. Zapewnia to naszym Gościom spokojny wypoczynek w otoczeniu górskiej przyrody. Zapraszamy szczególnie osoby, które w codziennej bieganinie szukają chwili oddechu i ciszy.

Oferujemy Państwu 5 wygodnych i przestronnych pokoi 2, 3, 4-osobowych z łazienkami. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor, radio, czajnik bezprzewodowy oraz podstawowe naczynia. Do dyspozycji Gości jest ponadto lodówka.
Naszym Gościom proponujemy smaczną i zdrową kuchnię opartą na naturalnych produktach pochodzących z własnego gospodarstwa ekologicznego – posiadamy certyfikat. Do przygotowania posiłków wykorzystujemy „swojskie” mleko, sery, mięso, warzywa i owoce. Aby było to możliwe w naszym gospodarstwie „mieszkają” krowy, koń, świnia, a także koty i psy. Nawet woda bieżąca pochodzi ze studni.

Dom otoczony jest pięknym, dużym ogrodem, gdzie latem przy śpiewie ptaków można odpocząc, poczytac książkę, poopalac się. Tu, pośród licznych drzew, krzewów i kwiatów, w otoczeniu gór i lasów można delektowac się świeżym, górskim powietrzem. W naszym ogrodzie znajdują się: drewniana huśtawka, piaskownica, dmuchany basen dla dzieci, leżaki, ławeczki, stoliki i krzesełka oraz boisko do siatkówki. W dwóch oczkach wodnych pływają rybki oraz „mieszkają” żaby. Obok ogrodu przepływa potok Muszynka oraz maleńki, szemrzący górski strumyczek, przy którym znajduje się miejsce na ognisko/grill.

Na terenie posesji można bezpiecznie zaparkowac. W odległości 150 m od naszego domu znajdują się 2 wyciągi narciarskie, szkółka narciarska i wypożyczalnia sprzętu narciarskiego. Ponadto w najbliższej okolicy znajduje się stadnina koni (z nauką jazdy konnej), wypożyczalnia rowerów, szlaki turystyczne, ścieżki rowerowe, a także ujęcie wody mineralnej (tzw. szczawa).

We speak English and French.

Zadatek w wysokości 30% ceny prosimy wpłacac na konto PKO BP SA Oddział Krynica-Zdrój nr 10 10203453 0000 8202 0020 6037.

Tylicz
Konfederatów Barskich 51

zadaj pytanie

17 miejsc, 5 pokoi

do negocjacji

pokoje z łazienkami, TV, wyżywienie, boisko do siatkówki, ogród, grill, parking

o2u.pl - 
darmowe liczniki

© 2009 by B.Wójs-Vuys.